Venkovní krby

Je nám velkým potěšením uvést na český trh novinku v podobě venkovních plynových krbů. Nyní si můžete na své terasy, zahrady nebo balkony umístit jeden ze dvou modelů venkovních krbů. Buďte originální a pořiďte si Venturiho pochodeň nebo venkovní krb Utomhuseld.

Venturiho pochodeň, výkon: 4-6 kW

assets/Eldmakaren/_resampled/SetWidth180-Venturi-obr.2.JPG

Dekorativní plynová pochodeň pro venkovní použití. Vzhledem k přirozenému Venturiho efektu se uvnitř skleněného kvádru plamen mihotá a tančí. Pochodeň Venturi se hodí například na verandy a ke vchodům. Pochodně se dodávají zároveň s úchytkami pro připevnění ke sloupu nebo na zeď, ručním nebo elektrickým zapalování a jsou na zemní plyn nebo propan-butan. Ochranný kryt proti dešti je samozřejmostí a vše zakrývající plášť je zahrnut v příslušenství. více »

Utomhuseld

assets/Eldmakaren/_resampled/SetWidth180-Utomhuseld.jpg

Dekorativní plynový krb Utomhuseld pro venkovní použití. Hodí se zejména na venkovní terasy a zahrady. Jeho alternativou je venkovní krb ve čtvercovém nebo lineárním podlouhlém tvaru. Tyto krby jsou napájeny zemním plynem nebo propan-butanem, vyráběny jsou ve více rozměrech.  více »