Studio 1, výkon: 1,72 kW

obalka Máte-li zájem o cenu nebo bližší informace o zboží kontaktujte nás »

assets/Uploads/_resampled/SetWidth300-Studio-1.jpg

Studio 1

Volitelné doplňky
tlacitko rimsy  tlacitko prislusenstvi

Plynový krb Studio 1 přináší mezi sortiment plynových krbů dosud chybějící prvek, a to sice opravdu krásný efekt hoření.

Plynový krb Studio 1 patří do rodiny nejnovějších plynových krbů, které firma Gazco v poslední době vyvinula.
Je velice težké nenadchnout se pro jemné moderní křivky těchto plynových krbů, které jsou navrhnuty tak, aby co nejlépe doplňovaly moderní životní styl dnešní doby.

V minulém provedení krbů působily plynové plamínky neupřímným a poněkud statickým dojmem. Ne tak u plynových krbů Studio. Palivové lože vystlané bílými oblázky poskytuje ideální pozadí hořícím plamínkům, které se mihotají v tanci plném barev.

Leštěný kryt hořáku z kvalitní nerezové oceli vytváří jakési zrcadlo, která nabízí pozorovateli další obraz plamínků a tím ještě umocňuje dojem, že krb je v jednom ohni.

K plynovým krbům Studio nabízíme široký sortiment zajímavých rámů, které mohou doplnit jak moderní tak tradičně zařízené místnosti.

Cena bez montáže a rámečku (vč. DPH): 54 393,--

Technické parametry:

Rozměry vložky: šířka 660 x výška334 x hloubka 312
Výkon: 1,72 kW
Příkon: 6,9 kW
Účinnost: 25 %
Druh plynu: zemní nebo propan butan
Dálkové ovládání: ano, sekvenční dálkové ovládání

Stavební připravenost:

Přívod plynu: 1/2" trubkou ukončenou kulovým uzávěrem s vnitřním závitem. Vzdálenost uzávěru od levé strany spotřebiče by měla být 0,5 m az 1 m. Spotřebič se připojuje 8 mm měděnou trubičkou po případě hadicí na přívod plynu.
Komín: Vyvložkovaný – nerezovými trubkami o síle 0,6 mm nebo vložkami Schiedel.Napojení kouřovodu – minimálně 500 mm nad spotřebičem , nejvhodnější pod úhlem 45 stupňů. Účinná délka komína – 4 m od napojení kouřovodu. Průměr komína – 180 mm pro otevřené plynové krby. U všech plynových spotřebičů lze zvážit zda nepoužít variantu bez komína – tzv. nucený odtah spalin.
Přívod elektřiny: Není nutný.
Základ: Dostatečně únosný, bez podlahového vytápění.
Revize: V případě napojení spotřebiče do stávajícího komína – kladný posudek kouřové cesty (revize).