Moderní krby uzavřené

Studio 1 balanční tah, výkon: 5,2 kW

assets/Studio-BF/_resampled/SetWidth180-studio1bauhaus-BF.jpg

Plynový krb Studio 1 BF přináší mezi sortiment plynových krbů dosud chybějící prvek, a to sice opravdu krásný efekt hoření. Nyní s moderniovanou technologií balančního odtahu, tento krb uspokojuje i ty nejpřísnější požadavky na topení. Výkon 5,2 kW a účinnost přes 80%, jsou zárukou spokojenosti. více »

Studio 2 balanční tah, výkon: 6,97 kW

assets/Studio-BF/_resampled/SetWidth180-studio2edge-BF.jpg

Plynový krb Studio 2 BF přináší mezi sortiment plynových krbů dosud chybějící prvek, a to sice opravdu krásný efekt hoření. Nyní s moderniovanou technologií balančního odtahu, tento krb uspokojuje i ty nejpřísnější požadavky na topení. Výkon 6,97 kW a účinnost přes 80%, jsou zárukou spokojenosti. více »

Studio 3 balanční tah, výkon: 7,3 kW

assets/Studio-BF/_resampled/SetWidth180-studio3edge-BF.jpg

Plynový krb Studio 3 BF přináší mezi sortiment plynových krbů dosud chybějící prvek, a to sice opravdu krásný efekt hoření. Nyní s moderniovanou technologií balančního odtahu, tento krb uspokojuje i ty nejpřísnější požadavky na topení. Výkon 7,3 kW a účinnost přes 80%, jsou zárukou spokojenosti. více »

Riva 53 Avanti, výkon: 4,8 kW

assets/plynove-krby/_resampled/SetWidth180-riva-avanti-53.jpg

Krby Riva 53 jsou velmi účinné a pro svou velikost se hodí i do menších prostor. Krby Riva lze instalovat do domů s komínem i bez komínu, jelikož využívají tzv. balanční odtah. Pro účinnější cirkulaci teplého vzduchu lze dokoupit sadu na rozvod teplého vzduchu nebo ventilátor. Krby s rámem Avanti nabízejí design leštěné nerezové oceli. více »

Riva 53 Designio, výkon: 4,8 kW

assets/plynove-krby/_resampled/SetWidth180-riva-designio-53.jpg

Krby Riva 53 lze zkompletovat s rámy Designio, jenž nabízí na výběr design v antracitové (černé) a metalické (stříbrné) barvě. Krby Riva 53 jsou velmi účinné a pro svou velikost se hodí i do menších prostor. Lze jej instalovat do domů s komínem i bez komínu, jelikož využívají tzv. balanční odtah. Pro účinnější cirkulaci teplého vzduchu lze dokoupit sadu na rozvod teplého vzduchu nebo ventilátor. Krby Riva nabízí díky konvenčnímu odtahu spalin regulovatelný výkon přes 4,8 kW. více »

Riva 53 Profil, výkon: 4,8 kW

assets/plynove-krby/_resampled/SetWidth180-riva-profil-2-53.jpg

Krby Riva 53 lze díky zaměnitelnému designu rámu Profil uzpůsobit vnitřní dekoraci místnosti. Krby Riva 53 jsou velmi účinné a pro svou velikost se hodí i do menších prostor. Lze jej instalovat do domů s komínem i bez komínu, jelikož využívají tzv. balanční odtah. Model Profil je velmi oblíbený typ rámů pro svou jednoduchost údržby. K dispozici je provedení v antracitové (černé) a metalické (stříbrné) barvě. Pro účinnější cirkulaci teplého vzduchu lze dokoupit sadu na rozvod teplého vzduchu nebo ventilátor. více »

Riva 53 Spectrum, výkon: 4,8 kW

assets/plynove-krby/_resampled/SetWidth180-riva-spectrum-53.jpg

Krby Riva 53  s dekorací naplaveného dřeva umožňují využít design rámu Spectrum. Krby Riva 53 jsou velmi účinné a pro svou velikost se hodí i do menších prostor. Lze jej instalovat do domů s komínem i bez komínu, jelikož využívají tzv. balanční odtah. Model Spectrum nabízí čelní rám v kombinaci barev černé a stříbrné. Pro účinnější cirkulaci teplého vzduchu u krbu Riva lze dokoupit sadu na rozvod teplého vzduchu nebo ventilátor. více »

Riva 67 Avanti, výkon: 5,3 kW

assets/Uploads/_resampled/SetWidth180-Riva-67-Avanti.jpg

Krby Riva 67 se vyznačují svým jednoduchým a velmi žádaným tvarem. Nejvíce prodávaná krbová vložka Riva 67 s lze doplnit přední částí – rámem Avanti z broušeného nerezu v rovném či oblém provedení. Krby Riva 67 jsou skvělým kompromisem mezi velikostí krbu a tepelným výkonem. Taktéž je možno připojit sadu s ventilátorem pro účinnější rozvod teplého vzduchu. více »

Riva 67 Designio, výkon: 5,3 kW

assets/plynove-krby/_resampled/SetWidth180-riva-designio-67.jpg

Krby s jednoduchým a velmi žádaným tvarem. Vyznačují se jako nejvíce prodávaná krbová vložka, Riva 67 s přední částí Designio nabízí na výběr dekoraci v antracitové (černé) a metalické (stříbrné) barvě. Krby Riva 67 jsou skvělým kompromisem mezi velikostí krbu a tepelným výkonem. Taktéž je možno připojit sadu s ventilátorem pro účinnější rozvod teplého vzduchu. více »

Riva 67 Esprit, výkon: 5,3 kW

assets/Uploads/_resampled/SetWidth180-riva-esprit.jpg

Riva 67 s rámem Esprit je navržena tak, aby ladila s moderním vzhledem interiérů. Riva 67 je nejen srdcem místnosti, má rovněž schopnost ji dokonale vyhřát. Jednoduchým a velmi žádaným tvarem se vyznačuje nejvíce prodávaná krbová vložka Riva 67 s přední částí Esprit v tmavé barvě matného grafitu nebo s povrchem iridium s dokonalou iluzí přirozenosti. Taktéž je možno připojit sadu s ventilátorem pro účinnější rozvod teplého vzduchu. více »

Riva 67 Profil, výkon: 5,3 kW

assets/plynove-krby/_resampled/SetWidth180-riva-profil-2-67.jpg

Jednoduchým a velmi žádaným tvarem se vyznačuje nejvíce prodávaná krbová vložka Riva 67 s přední částí Profil. K dispozici je provedení čelního rámuv antracitové (černé) a metalické (stříbrné) barvě. Taktéž je možno připojit sadu s ventilátorem pro účinnější rozvod teplého vzduchu. Krby Riva 67 Profil ozdobí stěnu jakékoliv místnosti. více »

Riva 67 Spektrum, výkon: 5,3 kW

assets/plynove-krby/_resampled/SetWidth180-riva-spectrum-67.jpg

Mezi oblíbené krby patří Riva 67 Spektrum pro svůj jednoduchý a žádaný tvar. Vyznačuje se jako oblíbená krbová vložka do všech typů interiéru, Riva 67 s přední částí Spectrum nabízí čelní rám v kombinaci barev černé a stříbrné.Taktéž je možno připojit sadu s ventilátorem pro účinnější rozvod teplého vzduchu. Černošedá kombinace rámu podtrhuje vzhled interiéru. více »

Riva 67 Vetro, výkon: 5,3 kW

assets/Uploads/_resampled/SetWidth180-Riva-67-Vetro.jpg

Krby Riva 67 Vetro mají zcela unikátní skleněný rám, čelo krbu lze snadno použít jako skvělou dekoraci i do moderních prostor. Krby s designem Vetro jsou atraktivním společníkem skleněných ploch, jako jsou obrazovky, skleněné vitríny či zasklené obrazy. Krby Riva 67 Vetro významným způsobem posouvají modernost interiéru k budoucnosti. Dálkové ovládání krbu splňuje nejpřísnější požadavky na komfort a snadnou obsluhu.Taktéž je možno připojit sadu s ventilátorem pro účinnější rozvod teplého vzduchu. Rám Vetro lze spojit pouze s krby Riva 67. více »

Linea Steel, výkon: 4,3 kW

assets/plynove-krby/_resampled/SetWidth180-linea-steel.jpg

Krby Linea Steel jsou se svou nejmenší možnou hloubkou 17 cm a věrným efektem plazmové televize vyhledávaným produktem našeho prodeje. Zákazník si může vybrat ze dvou různých rámů a tak uzpůsobit celkový dojem zcela svým představám. Krby Linea Steel lze zkompletovat s rámy v provedení grafit a iridium. více »

Linea Designio, výkon: 4,3 kW

assets/plynove-krby/_resampled/SetWidth180-linea-designio.jpg

Závěsné krby Linea Designio při své hloubce 17 cm zjednoduššují instalaci krbu na stěnu. Design krbů Linea vytvoří na vaší stěně umělecké dílo, které pracuje v živé akci s choreografií modrých, žlutých a oranžových plamenů proti prostému černému pozadí. více »

Linea Vetro, výkon: 4,3 kW

assets/pro-narocne/_resampled/SetWidth180-linea-vetro.jpg

Závěsné krby Linea Vetro při své hloubce 17 cm zjednoduššují instalaci krbu na stěnu. Design krbů Linea vytvoří na vaší stěně umělecké dílo, které pracuje v živé akci s choreografií modrých, žlutých a oranžových plamenů proti prostému černému pozadí. více »