Moderní krby otevřené

Krby jsou estetickým a funkčím doplňkem moderních domácností. Plynové krby poskytují celou řadu výhod – vyzařují sálavé teplo, svým designem doplňují každý interiér a umožňují udržet obytnou místnost v naprosté čistotě. Našimi dodavateli jsou anglická společnost Gazco a švédská splečnost Eldmakaren. Vyberte si z moderních i tradičních designů Anglie a Severských zemí. V obou případech se ale můžete spolehnout na společný základ v geniální technologii, maximální bezpečnosti a maximálním standardu kvality. Navíc je možné ke krbům dokoupit dálkové ovládání, a tak si zatopit doslova bez práce. 

Studio 1, výkon: 1,72 kW

assets/Uploads/_resampled/SetWidth180-Studio-1.jpg

Plynový krb Studio 1 přináší mezi sortiment plynových krbů dosud chybějící prvek, a to sice opravdu krásný efekt hoření. více »

Studio 2, výkon: 2,3 kW

assets/Uploads/_resampled/SetWidth180-Studio-2.jpg

Plynový krb Studio 2 patří do rodiny nejnovějších plynových krbů, které firma Gazco v poslední době vyvinula. Je velice težké nenadchnout se pro jemné moderní křivky těchto plynových krbů, které jsou navrhnuty tak, aby co nejlépe doplňovaly moderní životní styl dnešní doby. více »

Studio 3, výkon: 3,4 kW

assets/plynove-krby/_resampled/SetWidth180-studio-edge.jpg

Plynový krb Studio 3, patří do rodiny nejnovějších plynových krbů, které firma Gazco v poslední době vyvinula. Je velice těžké nenadchnout se pro jemné moderní křivky těchto plynových krbů, které jsou navrhnuty tak, aby co nejlépe doplňovaly moderní životní styl dnešní doby. více »

Plynové krby Eldmakaren, výkon: 4,7-12 kW

assets/Eldmakaren/_resampled/SetWidth180-BR-obr.2.jpg

Plynové rošty do krbů, kamen a kachlových kamen máme ve třech různých velikostech. Ohně hoří na propan-butan nebo zemní plyn. Velikost roštu určuje velikost hořících plamenů. Hořáky je možné dodat také smontované k sobě, například pro samostatně stojící krb. Rozměry udávají velikost hořáku spolu s keramickým dřevem. Oheň je okamžitě zažehnut a uhašen pomocí manuálního nebo dálkového ovládání. K odtahu spalin dochází střechou nebo venkovní zdí. Firma Eldmakaren vyrábí všechny produkty sama, samozřejmostí je jejich schválení evropskou normou CE. Spotřeba plynu, provozní náklady a ostatní technické informace Vám obratem sdělíme na vyžádání. více »

Dekorativní plameny, výkon: 4-12 kW

assets/Eldmakaren/_resampled/SetWidth180-FD-obr.3.jpg

Dekorativní plameny do krbů máme ve třech velikostech s šířkou plamene 28, 36 a 48 cm. Hoří na propan-butan nebo zemní plyn. Rozměry v níže uvedené tabulce ukazují velikost samostatných hořáků, které je k dispozici s ručním nebo elektrickým zapalováním. K odtahu spalin dochází střechou nebo venkovní zdí. Je možné namontovat hořáky vedle sebe nebo zády k sobě a to téměř bez omezení, tímto způsobem je možné vytvořit různé ohnivé obrazce nebo "nekonečně" dlouhé ohnivé stěny. Firma Eldmakaren vyrábí všechny produkty sama, samozřejmostí je jejich schválení evropskou normou CE. Spotřeba plynu, provozní náklady a ostatní technické informace Vám obratem sdělíme na vyžádání. více »