Krby a kamna na tuhá paliva

Naše společnost je schopná dodat Vám i krby na tuhá paliva. Přes to, že se specializujeme na plynové krby, mnoho našich krbů je možné jednoduše upravit i na tuhá paliva. K tomu nabízíme řadu luxusních krbových vložek a kamen na tuhá paliva firmy Stovax. Stačí si jen vybrat a zbytek enchte na nás.

Riva 40, výkon: 4,9 kW

assets/krby-pevna-paliva/_resampled/SetWidth180-riva-40.jpg

Vložka na pevná paliva, Riva 40, je nejmenším modelem z řady Riva. Je speciálně vyvinuta pro velice jednoduchou instalační práci a pro vysokou účinost vytápení. Tento krb vám zaručuje snížení nákladů na vytápení, neuvěřitelné zvýšení úrovně tepla ve vašich domovech a to všechno díky kvalitnímu zpracování firmy Gazco. více »

Riva 55, výkon: 8 kW

assets/krby-pevna-paliva/_resampled/SetWidth180-riva-55.jpg

Riva 55 je obdobou krbu Riva 66 jakoby postavená na výšku. Tato moderní a elegantní krbová vložka přináší mnoho výhod, jako například dvojí spalování, které prodlužuje dobu hoření a je šetrné k přírodě, dále pak systém oplachování skla vzduchem, který pečuje o čisté sklo. Krby Riva 55 dále umožňují topení více palivy. více »

Riva 66, výkon: 8kW

assets/krby-pevna-paliva/_resampled/SetWidth180-riva-66.jpg

Riva 66 je dvouplášťová vložka na tuhá paliva. Tato moderní a elegantní vložka Vám přinese spoustu výhod a tím zaručený požitek z ohně. Mezi její výhody jistě patří dvojí spalování, které prodlužuje dobu hoření a je šetrné k přírodě, systém oplachování skla, který se stará o čisté sklo, ale také možnost topení více palivy jako např. dřevo, dřevěné a uhelné brikety. Na výběr máte 3 typy rámečků, které jsou 3 nebo 4 stranné, podle toho kam chcete vložku umístit. Pro větší účinnost lze na vložku napojit dva teplovzdušné výdechy kterými můžete topit i ve vedlejších místnostech. více »

Kamna Brunel 2 – povrchová úprava smalt

assets/kamna-pevna-paliva/_resampled/SetWidth180-brunel-2cb.jpg

Kamna Brunel svou smaltovou úpravou napodobují tradiční vzhled kamen našich předků. Kamna Brunel s povrchovou úpravou smalt jsou celo litinová kamna. Pro každodenní topení mají dokonalou regulaci hoření i plamene, dvojí spalování, systém oplachu skla a další tolik žádané vlastnosti. více »

Kamna Brunel 3 – povrch matně černý

assets/kamna-pevna-paliva/_resampled/SetWidth180-brunel-3cb.jpg

Matně černý povrch kamen Brunel s důrazem na detail litinových ornamentů dává těmto kamnům znak estetické jednoduchosti. Tato celo litinová kamna pro každodenní topení mají dokonalou regulaci hoření i plamene, dvojí spalování, systém oplachu skla a další tolik žádané vlastnosti. více »

Kamna Huntingdon 28 – povrchová úprava smalt

assets/kamna-pevna-paliva/_resampled/SetWidth180-huntingdon-28.jpg

Celolitinová kamna Huntingdon Vás na první pohled upoutají svým příjemným vzhledem a na druhý pohled svým dokonalým hořením. Skryté panty a otvírání kamen zbytečně nenarušují jejich vzhled. Nelíbí se Vám černé kamna, máte raději modrou? Není problém. Kamna se vyrábí ve třech barevných provedení. Dvojí spalování, oplachování skla, regulace plamene, to jsou věci které Vám přinesou bezstarostný požitek z ohně a z jeho příjemného tepla. více »

Kamna Huntingdon 35 – povrch matně černý

assets/kamna-pevna-paliva/_resampled/SetWidth180-huntingdon-35.jpg

Kamna na pevná paliva Huntingdon si Vás získají poctivým zpracováním a elegantními liniemi, které zaujmou i ve chvíli, kdy se v kamnech nemihotají plameny. Kamna Vás na první pohled upoutají svým příjemným vzhledem a na druhý pohled svým dokonalým hořením. Skryté panty a otvírání kamen zbytečně nenarušují jejich vzhled. Nelíbí se Vám černé kamna, máte raději modrou? Není problém. Kamna se vyrábí ve třech barevných provedení. Dvojí spalování, oplachování skla, regulace plamene, to jsou věci které Vám přinesou bezstarostný požitek z ohně a z jeho příjemného tepla. více »