Krbová kamna plynová

Marlborough – malá, imitace uhlí, výkon: 3,5 kW

assets/kamna-plynova/_resampled/SetWidth180-marlborough-mala.jpg

Plynová kamna Malborought mají několik výhod – rychlé a nenáročné ovládání (pouze otočením knoflíku), ekologické spalování, bezpečnostní systém proti selhání plamene a čidlo pro bezpečný odtah spalin. Na výběr jsou 3 velikosti – malé, střední a velké. Další výhodou je možnost dokoupení termostatického nebo standardního dálkového ovládání. Plynová kamna lze zvolit s efektem hoření uhlí. více »

Marlborough – střední, imitace uhlí, výkon: 5,2 kW

assets/kamna-plynova/_resampled/SetWidth180-marlborough-stredni.jpg

Plynová kamna Marlborough medium jsou střední variantou, která stejně jako ostatní kamna umožňuje imitaci uhlí. Výhodou plynových kamen Marlborough medium je rychlé a nenáročné ovládání (pouze otočením knoflíku), ekologické spalování, bezpečnostní systém proti selhání plamene a čidlo pro bezpečný odtah spalin. Na výběr jsou 3 velikosti – malé, střední a velké. Další výhodou je možnost dokoupení termostatického nebo standardního dálkového ovládání. více »

Marlborough – velká, imitace uhlí, výkon: 6,95 kW

assets/kamna-plynova/_resampled/SetWidth180-marlborough-velka.jpg

Plynová kamna Malborought mají tradiční i současný vzhled, který se flexibilně přizpůsobí Vašemu životnímu stylu. Výhodou plynových kamen Marlborough je rychlé a nenáročné ovládání (pouze otočením knoflíku), ekologické spalování, bezpečnostní systém proti selhání plamene a čidlo pro bezpečný odtah spalin. Na výběr jsou 3 velikosti – malé, střední a velké. Další výhodou je možnost dokoupení termostatického nebo standardního dálkového ovládání. více »

Stockton – malá, imitace uhlí, výkon: 3,95 kW

assets/kamna-plynova/_resampled/SetWidth180-stockton-mala.jpg

Spojení tradičního vzhledu a romantičnosti jednoznačně zapadá do všech domácností, kde dokonalá imitace pravého ohně dotvoří domácí atmosféru k Vaší plné spokojenosti. více »

Stockton – střední, imitace uhlí, výkon: 5,15 kW

assets/kamna-plynova/_resampled/SetWidth180-stockton-stredni.jpg

Plynová kamna Stockton díky použití litiny na předních dvířkách a masívní oceli na těle plynových kamen elegantně kombinují nejnovější linie designu a živoucího plamene. Spojení tradičního vzhledu a romantičnosti jednoznačně zapadá do všech domácností, kde dokonalá imitace pravého ohně dotvoří domácí atmosféru k Vaší plné spokojenosti. více »