Kompletní krbové sestavy

Náš švédský dodavatel Eldmakaren se proslavil po celé Skandinávii hlavně díky jejich konceptu kompletních krbových sestav. Níže prezentované produkty jsou umístěny v mnoha nejelepších severských hotelech a výletních chatách. Dodávka na klíč je velice oblíbená hlavně díky komplexnímu technickému řešení, které rasantně zjednodušuje instalaci krbu. V nabídce kompletních krbových sestav naleznete několik různých technických provedení, takže si skutečně každý může vybrat dle svého osobního vkusu.  

Samostatně stojící krbové sestavy, výkon: 4-12 kW

assets/Eldmakaren/_resampled/SetWidth180-Rondo-obr.3.jpg

Samostatně stojící krbové sestavy je možné umístit kamkoli do volného prostoru, jak již jejich název napovídá. Můžete vybírat mezi mnoha různými sestavami, které mají malou hmotnost a mohou být postaveny na běžnou podlahu bez vyztužení. Topí se v nich propan-butanem nebo zemním plynem a nezbytně musí mít digestoř pro odtah spalin.  Dodávají se zamontovaným plynovým hořákem, nebo dekorativními plameny. Mezi běžné barvy provedení patří šedá, černá nebo bílá. Jiné barevné provedení je možné za příplatek. Plocha pod samotným ohništěm je zpravidla obložena dlaždicemi. Krb může být po stranách otevřený nebo je obklopený odnímatelným tvrzeným sklem. K dostání jsou modely Rondo, Symfoni, Gullmarstrand, Ruutshbo, Menuette a Andante. Pro bližší informace a katalog s jednotlivými provedeními nás prosím kontaktujte.  více »

Gåshaga, výkon: 12 kW

assets/Eldmakaren/_resampled/SetWidth180-Gashaga-120-obr.1.jpg

Náš velmi oblíbený vestavěný krb Gåshaga se hodí do většiny interiérů a vyrábí se ve čtyřech různých provedeních a šířkách. Uklidňující oheň vycházející z dekoračního plamene prohořívá podkladem z lávových kamenů. Gåshaga je dodávána s ovladačem elektrického zapalování ve formě tlačítka a zároveň s dálkovým ovládáním.Palivem je propan-butan nebo zemní plyn. Krb je obestaven sádrokartonovými deskami nebo je zazděn na místě.  Krb Gåshaga je k dispozici s jednou, dvěmi nebo třemi otevřenými stranami, například je otevřená přední strana a kratší strana pro montáž do rohu, nebo je otevřená přední strana a obě kratší strany pro umístění u stěny.  více »