Klasické krby

Klasické a tradiční krby doplněné moderní technologií plynových hořáků se stanou dominantou každého interiéru. Naším dodavatelem je Anglická společnost Stovax, která patří do koncernu Stovax & Gazco. Špičková kvalita tohoto evropského výrobce plynových krbů uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Krby jsou vyráběny z litiny a je možné k nim dokoupit mnoho doplňků, například kachlíkové obložením nebo stylové dřevěné římsy. 

Krb Regency, výkon: 4,7 kW

assets/Uploads/_resampled/SetWidth180-Regency.jpg

Plynové krby Regency se mohou stát skutečnou majestátní dominantou Vašeho domova a při tom nezastínit svého majitele. Můžete je nalézt jako tiché společníky gentlemanů, podobně jako tomu býva se skleničkou koňaku v nahřáté skleničce. Jednoduché a nijak přezdobené linie decentně zapadají do každého klasicky laděného interiéru. Litinový rám zdobený precizně vyvedenými ornamenty v kombinaci s dřevěnou krbovou římsou tvoří jednotný celek, který jen tak někdo nepřehlédne. více »

Krb Horseshoe, výkon: 4,5 kW

assets/Uploads/_resampled/SetWidth180-Horseshoe.jpg

Krb s jemnými křivkami a decentními detaily ve tvaru koňské podkovy. Originální design tohoto krbu je datován již okolo roku 1842, a přes to je i dnes velice žádaný. V nabídce je v provedení matně černém, leštěném a matně černém s leštěnými detaily.  více »

Celolitinový krb Adelaide, výkon: 4,5 kW

assets/Uploads/_resampled/SetWidth180-Celotinov-krb.jpg

Celolitinový krb Adelaide, jak již jeho název napovídá, vyniká mezi ostatními plynovými krby masivním a luxusním provedením celého rámu i ohniště. Design minulých století v kombinaci s nejmodernějšími metodami zpracování kovu, zajišťuje 100% spokojenost všech zákazníků, kteří by se rozhodli pro tento plynový krb. Chladivé křivky rámu a teplo plamenů se zde snoubí v dokonalé harmonii, kterou Vám žádný jiný krb nabídnout nemůže. více »

Krby Secesní, výkon: 4,5 kW

assets/plynove-krby/_resampled/SetWidth180-secesni.jpg

Dokonalá kombinace stylu 19. století a pohodlí 21. století. Secesní krby jedinečným způsobem vrací interiéru historický nádech, secesní tvary nikdy nevyjdou z obliby. více »

Krby Combi, výkon: 4,5 kW

assets/plynove-krby/_resampled/SetWidth180-vfc-kombinovane-2.jpg

Masivní celo litinový krb s 16\" VFC konvektorovým ohništěm. Možnost kombinace litých panelů a keramických dlaždic. Před krbem je v tomto případě umístěna žula Nero Absoluto. více »

Krby Victorian, výkon: 4,5 kW

assets/plynove-krby/_resampled/SetWidth180-victorian-tiled-insert-fireplace.jpg

V sestavě krbu je umístěno plynové otevřené 16" VFC konvektorové ohniště s Viktoriánským leštěným rámem. Dlaždice s jarním motivem a římsa Lincoln ve světlém odstínu zlaté borovice dodávají krbu romantický nádech. Naproti tomu žula Verde Oliva perfektně ladí s litinovým rámem. Možnost kombinace keramických obkladů a litých panelů. více »

Klasické rošty pro plynové krby

assets/Uploads/_resampled/SetWidth180-Spanish-set.jpg

  více »